Září 2011

Je mi to líto, ale... končím taky... :(

19. září 2011 v 16:12 | Tewulinka |  By Tewulinka
Jak už víte, tak Ellis s blogem zkončila a já??? Bez ní to tu není ono a navíc stejně nestíhám, škola a tréninky, to prostě nejde a navíc už mě to takž jakž nebaví hledat pořád nějaké novinky a tak.... Vím... blbá výmluva:( ale už tu nebudu. Baví mě psaní povídek a jak jinak než téma Delena a nebo Spuffy :) Takže jestli chcete vidět nějaké mé výtvory, tak můžete.
Stěhuji se sem: fanfiction-of-vampires.blog.cz
Snad se kouknete a zanechte koment ;) děkuju a třeba zase někdy tady. A affíska si nás klidně můžou smazat, bude mi bez nich sice smutno, ale.... no je mi to líto... :(

Končím s blogem

15. září 2011 v 20:06 | Ellis |  Kecy atd. od Ellis
Takže jak jste si všimly tak už sem nic nepřidávám už mě prostě nebaví TVD. A ani bezmyšlenkový přidávání o nich. Ale slíbila jsem vám povídku a já svý sliby plním i kdyby já nevím co takže až to doplácám tak to sem dám. Jinak děkuju všem Affs a všem kdo naštěvoval náš blog nemůžu slíbit že se ještě na nějakým blogu neobjevím o něčem jiným. No Strašně mě to tady bavilo a Mám vás ráda jste další kapitola v mým životě. Nevím jestli Tewulinka bude pokračovat nebo ne to vám napíše sama tak ahoj někdy a 100% se na vaše blogy budu jen tak pro zajímavost koukat a budu vám komentovat články takže úplně se mě nezbavíte :).


Scéna po scéně

10. září 2011 v 19:19 | Ellis |  3.serie news
když jsme si jisti, že jste již viděli všechny rámci lahodné a vzrušující nové promo "choutkám", vydal včera CW, navrhujeme podrobnou analýzu z vd.net webu USA o nové promo a scény z epizod, které nás zavádějí do třetí sezóna velmi tmavé a plné napětí mezi čtyři znaky ..


Promo "chuť" # TVDS3, scénu po scéně.


Opožděně Všechno nejlepší Kat

8. září 2011 v 17:24 | Ellis |  Naše výroba
Kat měla 5.9. narozeniny a my jí přejeme hodně štěstí, zdraví, pohody a úspěchu u každého projektu do kterého se pustí :).Jedeme na adapťák

4. září 2011 v 15:38 | Ellis |  Kecy atd. od Ellis
Od pondělí do středy budeme na adapťáku.A potom tady bude jen Tewulinka já mám zákaz na comp a notebook tak snad po odvolání zákazu budete mi chybět vaše Ellis

Exkluzivní První pohled: Vicki straší Jeremyho

4. září 2011 v 11:32 | Tewulinka |  TVD-news
Anglicky:
http://the-vampirediaries.com/wp-content/uploads/2011/09/110902vampire-diaries1-150x150.jpgThe Vampire Diaries' Jeremy is caught between a ghost and a hard place in Season 3
In this exclusive photo from the second episode (Thursday, Sept. 22, 8/7c) of the new season, titled "The Hybrid," Jeremy (Steven R. McQueen) continues to be haunted by his dead-dead vampire ex-girlfriends Vicki (Kayla Ewell) and Anna (Malese Jow). Jeremy turns to Matt for help with his unwanted visitors.


Český překlad:
The Vampire Diaries "Jeremy je chycen mezi duchy a tvrdém místě v Sérii 3

V druhém díle třetí série s názvem "Hybrid", Jeremyho (Steven R. McQueen) stále pronásledují jeho mrtvé upíří ex-přítelkyně Vicki (Kayla Ewell) a Anna (Malese Jow). Jeremy jde ta Mattem požádat ho o pomoc s jeho nechtěnou návštěvou.

TVD zkoumají PŮVODNÍ, Zaostřeno na Bonnie

4. září 2011 v 11:20 | Tewulinka |  TVD-news

Anglicky:
What role does Klaus play in his family? How will Bonnie fit into the overall mythology? Do vampires have souls?
Season three of The Vampire Diaries will delve into all these topics and more, according to producer Kevin Williamson, who offered a number of teases to Collider in an extensive new interview.
Where does Bonnie fit in? Bonnie is very pivotal. As we left Season 2, the man she loves was seeing dead people. He's seeing the only two other women that he's loved in his life, and that story plays out, right from the get-go. Bonnie is right in the center of it because, in our mythology lore of our original family and Klaus, a witch is at the root of all of that, and Bonnie is our own resident witch.
Český překlad:
Jakou roli hraje Klaus ve své rodině? Jak Bonnie zapadá do celkové mytologie? Mají upíři duši?
Třetí série The Vampire Diaries se ponoří do všech těchto témat a dokonce více, podle producenta Kevina Williamsona, který nabídl množství odpovědí Collideru v rozsáhlém rozhovoru.

Jaký význam má v tom Bonnie? Bonnie je velmi rozhodující. Když jsme končili druhou sérii tak muž, kterého miluje, vidí mrtvé. Vidí jen dvě jiné ženy, které miloval ve svém životě, a ten příběh se odehrává, už od samého počátku. Bonnie se nachází přímo v centru, protože v naší mytologické tradici původní rodiny a Klause je čarodějnice u kořene toho všeho, a Bonnie je naše vlastní rezidentní čarodějnice.

Překládala jsem sama, a je to vidět:D
Ale jestli někdo bude chtít kopírovat, tak jedině s naším zdrojem prosím.


Joseph....

2. září 2011 v 12:53 | Ellis |  Joseph - Photoshoots
full-image


Photoshoot

1. září 2011 v 21:40 | Ellis |  fota z TVD
THE VAMPIRE DIARIESTHE VAMPIRE DIARIES