Červenec 2011


Paul II.

31. července 2011 v 21:20 | Ellis |  Paul Wesley - Stefan Salvatore
loading


Mega mix rozhovorů

31. července 2011 v 21:20 | Ellis |  3.serie news

Nina v Elle

31. července 2011 v 21:20 | Ellis |  Nina - Photoshoots
normal_01~5normal_02~5


Candice

31. července 2011 v 21:19 | Ellis |  Candice - Photoshoots
65f2738449a8d103f60a9f3cdec2c16a
70515a56bd5b71eb6077d3d03e35d674


Paul

31. července 2011 v 18:29 | Ellis |  Paul - Photoshoots
loading

Ian pro zelenou planetu

31. července 2011 v 18:26 | Ellis |  Ian - Videos

Behind Scene

31. července 2011 v 18:21 | Ellis |  3.serie news
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Photoshoot z Comic Conu

31. července 2011 v 16:56 | Ellis |  fota z TVD
Click to view full size imageClick to view full size image

Jsem zpááááááttkýýýýýý

31. července 2011 v 16:31 | Ellis |  Kecy atd. od Ellis
Zlatíčka zpátky v civilizaci konečně tak co jak jste si užili tenhle týden já se nudila nevadí lavně že jsem zpátky tak já jdu na news a pak oběhnu. :) něco prolepší náladu

Trailer z Comic - Conu :)

29. července 2011 v 20:51 | Tewulinka |  videa z TVD
Jupíííí, konečně něco k třetí sérii :)
Bohužel video nejde vložit a ani u videa nemůžu najet na stránku, kde video je, takže dávám odkaz kde se video nachází, samozřejmě to jsou naše oblíbené stránky the-vampirediaries.cz
Takže tady je adresa :) Nejlepší... moc se těším na 3. sérii :)
takže určitě koukněte :)
Edit: Video jsem našla už v dobré kvalitě na youtube, takže přidávám sem ;)

Ian v Kongresu

28. července 2011 v 20:02 | Tewulinka |  Ian Somerhalder-Damon Salvatore
Ian dnes předstoupil před americký kongres, aby tam hovořil o své organizaci Ian Somerhalder Foundation.

Affíska :)

26. července 2011 v 16:16 | Tewulinka |  about blog

Elite: Lanavel - http://lanavel.blog.cz
Mery & Tery - http://thev-d.blog.cz
theEmily13 - AliceEmily.blog.cz
Top: Everlinet - http://spuff-y.blog.cz/


Pozastavené blogy:Caroline♥ - http://zacefronvanessahudgens.blog.cz/

Ostatní blogy úplně skončily, tak doufáme, že ty pozastavené neskončí a někdy zase napíšou, takže, snad je vyhodnocení podle očekávání :)

11.Kapitola- poslední :)

24. července 2011 v 13:24 | Tewulinka |  Opravdová láska(povídka)
Páni, tady je tma a nějaká nicota. Co se to děje??? Kde jsou všichni, kde je Damon??? Bála jsem se a nechtěla jsem prostě ne a pak najednou hlasy. Nevím proč, ale byly zkreslené a tak nějak jiné a divné a prostě neznámé.
***
,,Pane Bože!!!" Vykřikla jsem a posadila jsem se. Koukala jsem se na vyvalené hnědé oči Bonnie a modro-šedé oči Damona. ,,Eleno ty žiješ??" Vyvalila ze sebe smysluplnou větu a koukala stále na mě. ,Já, já to nechápu. Co se děje???" Dožadovala jsem se vysvětlení. ,,Měníš se." Sklonil hlavu Damon a ukápla mu jistojistě slza. ,,Já… co??" Vzkřikla jsem. ,,Musíš se napít lidské krve abys nezemřela…" Další slza ukápla spod jeho řas. ,,…Znovu." A za ní následovala další a další. Bonnie mi podala nemocniční sáček s krví. Chytla jsem ho a odtrhla něco jako víčko. Damon se na mě podíval a Bonnie jen na sucho polkla. Přiložila jsem si sáček s krví k ústům a začala pít. Damon jen Bonnie vzal za ruku a šoupnul ji k dveřím. ,,Damone!!!! Pusť mě dovnitř!!!" Dožadovala se a bouchala na dveře. ,,Proč si ji poslal pryč??" Zeptala jsem se a Damon se jen u mě objevil, pohladil mě po vlasech a přiblížil se k mému uchu. ,,Uvidíš." Špitnul mi do ucha a já začala cítit bolest v zubech. ,,Co se to děje??" Vzkřikla jsem a chytila se za ústa. ,,To bude lepší." Zamáčknul mi hlavu do jeho hrudníku. Bonnie mezitím vyrazila dveře tím svým nějakým kouzlem a nesla mi můj sporýšový náhrdelník. ,,Bonnie víš, že nemůže ten sporýš mít na krku." Ozval se Damon a já vzhlédla k Bonnie. Bonnie jen přikývla a vytáhla z kapsy ještě stříbrný náramek a úžasný prstýnek s kamenem LAPIS LAZULI. ,,Na co to potřebuješ??" Zeptala jsem se když mě přešla bolest a byla jsem si jistá, že už ty hnusný vrásky a zuby nemám na očích Bonnie. ,,Budeš mít tři věci proti slunci, abys měla jistotu." Řekla mi a položila ty tři věci přede mě na postel. Roztáhla závěs a já se rychle přesunula do tmavého rohu a Damon hned za mnou, aby mě skryl před ohavným sluncem, které mě pálilo i v tom rohu. Bonnie jen zamířila zrak na ty tři šperky na slunci.
Pak mi jen hodila všechny tři věci do rukou a já si je za pomoci Damona všechny nasadila. Bonnie mi rukou ukázala abych šla za ní, na to slunce. Přišla jsem za ní a ono to zabralo. Jsem v pohodě, nespálila jsem se. Bonnie na mě pak s Damonem hned vyvalili informaci, že musím zabít Katherine a pak třeba nemusí Stefan zemřít. ,,Jupíííí!!" Křikla jsem a Bonnie objala. ,,Damone, tvůj bratr nemusí zemřít!!" Vrhla jsem se mu kolem krku. Damon si mě odtáhnul a usmál se. ,,Máš velmi důležité poslání." Pošeptal a políbil mě. Pak jsme vymýšleli plán a mě nepřišel nijak zlý. Já měla přijít na řadu poslední. Jako nějaký překvapení a zabít Katherine pomocí vlastní ruky. Musím se rychle přiřítit a vyrvat ji srdce. Damon a Bonnie budou naštvaní, jako, že mě Katherine opravdu zabila. Vyšli jsme před dům a Bonnie vymyslela nějaký kouzlo a Katherine našla. Vyjeli autem a já druhým. Vzala jsem si na sebe velké sluneční brýle a nějakej šátek. Jela jsem na místo určení a tam čekala na to až uslyším Boniin křik. Uslyšela jsem ho až za dobrou hodinu a rychle jsem vystartovala nahoru, do nějakého luxusního bytu. Podívala jsem se a Damon byl na zemi v kaluži krve a Bonnie visela nad zemí v Katheriných spárech. Rychle jsem tam vyrazila a znechuceně ji vrazila ruku zezadu na místo kde bylo srdce. Vytáhla jsem ho a Katherine spadla na zem a Bonnie na kolena. Přistoupila jsem k Bonnie a ona se usmála a pohladila mě po tváři. ,,Děkuju." Vstala a šla se mnou k Damonovi. ,,Damone?!" Křikla jsem a otočila si ho k sobě čelem. ,,Nééé." Křikla jsem, když jsem uviděla vybledlého Damona s kolíkem v srdci. Přitiskla jsem si ho k sobě a začala plakat. No plakat… začala jsem rovnou řvát a koukla na vykuleného Stefana. ,,Omlouvám se." Řekl a podal mi nějakou knížku. Vraždila jsem ho pohledem a podala jsem knihu Bonnie. ,,To je ono." Křikla a ukázala prstem na nějaký divný text. Začala odříkávat a já z Damona vytáhla ten hnusný kolík. Damon začal znovu nabírat barvu, v mezích upírů. Pak jen rychle sednul a objal mě. Já ho jen tiskla k sobě, co jsem mohla. Teď jsem se už trochu zklidnila. ,,El…" Začal a tknul mě k sobě. ,,… Miluju tě." Špitnul mi do ucha. ,,Já tebe taky." Usmála jsem se. Pokývala jsem na Stefana, že děkuju a Bonnie jsem taky nakývala děkuju. Oba dva se usmáli a vstali. Zůstali jsme v pokoji jen já, Damon a mrtvá, mnou zabitá Katherine. Políbili jsme se a Damon mě vzal do náručí a odnesl do auta. Už se stmívalo a tak mě jen zavezl do domu Salvatorových a v náručí odnesl k sobě do pokoje. Líbali jsme se a já se cítila jak v sedmým nebi. Naše první noc v mém nesmrtelném životě právě začala. Miluju Damona a on určitě miluje mně……………

Tak jo, poslední kapitola je hotová, tak si ji užijte, snad se vám líbila :)

3. řada je Deleny :D

24. července 2011 v 13:12 | Tewulinka
Jsem přihlášená k odběru videí u Suliko. Její videa jsou skvělá, ale tohle je boží. Udělala upoutávku a fakt dobrou, kdo neviděl koukněte :)

Se vším to jde do Hájíčku zeleného

23. července 2011 v 19:31 | Tewulinka |  By Tewulinka
Ahojky, jak napovídá nadpis tak je to všechno na ho*no, sorry za ten výraz s hvězdičkou. :) To víte, je mi blbě, takže se nemůžu podívat ani na jídlo. A mimochodem, novinky budu dávat, teda... budu se snažit, zítra přibyde poslední kapitola Opravdové lásky. Což je pro ty co to čtou. Jo a všechno budu muset po sobě kontrolovat, jelikož jsem místo nadpisu napsala NÁVOD. Takže když napíšu něco co nebude dávat smysl omlouvám se, dyžtak napište do komentů a já odpovím, co jsem myslela. Jo a nejdou mi zobrazit naše stránky, dobrý ne :D ... Taky si říkám, ale to nejdou jenom naše all- ...atd. Fakčí ten net všem nebo vám to taky nejde??? Já jenom, že je to dost blbý a sejří mě to. No jinak asi nic new takže jdu oběhnout co se dá bez seznamu affs, že??? A adresy samozřejmě jako špatná blogerka neznám, takže mi prosím nemějte za zlé, že se k vám třeba nedostanu. Vím, že je to pitomá výmluva, podle někoho, ale jo to pravda, ale pokusím oběhnout všechny :)

Paul Wesley Narozky...

23. července 2011 v 12:43 | Tewulinka a Ellis |  Paul Wesley - Stefan Salvatore
Dneska slaví narozky náš Stefan Salvatore, tedy jeho herec Paul Wesley, za blog mu přejeme vše nejlepší a kdo se chce přidat může na psat do komentů... Takže vše nej Paule :)

Ps.: Na obrázek s ním nemám zrovna náladu, je mi zle, ale až mi bude líp tak dodám :)
Ellis: Přejemu hodně štěstí, zdraví, lásky, přátelství a úspěchu jak v TVD tak v životě.