Rekapitulace a co bude

26. května 2011 v 15:21 | Ellis |  TVD-news
Co se zatím událo:
The Vampire Diaries je příběh dvou bratrů upírů, posedlých stejnou nádhernou dívkou, a kteří bojují o kontrolu osudu celého města. V první sérii se Stefan a Damon Salvatore se vrátili do jejich rodného města Mystic Falls ve Virginii, i když z velmi rozdílných důvodů. Stefan byl odhodlaný poznat Elena Gilbertovou, která se velice podobá Katherine Pierce, krásné, ale nemilosrdné upírce, kterou bratři znali a milovali v roce 1864. Damonův záměr byl na druhou stranu úplně odlišný, neboť jeho jediným cílem bylo zachránění Katherine z hrobky, kde, jak věřil, ji všechny ty roky drželo v pasti čarodějnické kouzlo. Během akčního finále, Elena strýc uvedl plán do pohybu, a přivolal tak návrat pomstychtivé Katherine.
V druhé sezóně, Katherinin vzhled a její přesné manipulace házeli klacky pod nohy vztahu Stefana a Eleny, tak i celému jejich milostného trojúhelníku s Damonem a i další obyvatelé Mystic Falls byli nuceni vybrat si stranu, když se ocitají tváří tvář novému nebezpečí. Později se Stefan a Damon setkali s zatím jejich největší výzvou - příjezdem Eliajha a Klause, dvou "původních" upírů. Z nichž Klaus má v plánu zlomit kletbu "Slunce a Měsíce", a jediný způsob je obětovat Elenu. Bez ohledu na to, jaké kroky bratři podnikli, aby Elena ochránili, Klause je od jeho mise nemožné odradit, a ukazuje se být nejmocnějším upír za celou dobu mýtické existence.

Co ještě uvidíme?
Třetí série otevírá dveře novým informacím o Klause a původní rodině a stejně tak i jeho motivy a důvody, proč chce Stefan na své straně budou konečně odhaleny. Jak Stefan klesá stále hlouběji a přibližuje se k temné straně, Damon a Elena bojují s vinou z jejich rostoucí pouta, i když pracují společně, aby přivedli Stefan zpět od okraje. Duchové z minulosti se snaží dostat k Jeremymu a předat mu mocné poselství, bez ohledu na to, jaký dopad to bude mít na jeho vztah s Bonnie. A zatímco Caroline a Tyler se stále více sbližují, vypukne mezi jejich rodinami nelítostná válka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ada Ada | Web | 26. května 2011 v 15:30 | Reagovat

třětí série se nemůžu dočkat! :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama