Mimořádně názor na 2x22

13. května 2011 v 17:27 | Tewulinka |  about blog
Před asi 3 minutama jsem dokoukala 2x22 a musím říct hrozně zvláštní epizoda. Kdo ještě neviděl neotvírá celý článek!!!!!

Podle mě šílená epizoda u které jste napjatí jak něco. Aspoň já byla. Strach o Damona a pak to se Stefanem jak musel pít tu krev a musí odejít s Klausem. Jediný lék co byl pro Damona byla totiž Klausova krev!! A ten jí vydal jen když Stefan odejde s ním z Mystic Falls. Damon hledal Elenu a jeho vzpomínky se prolínaly do současnosti, vzpomínky na Katherine. Pak Damon kousnul Elenu, protože si myslel, že je to Katherine a to se mu též prolínalo do přítomnosti z minulosti. Poté mu Elena odpustila a Damon ji vyznal lásku (óóóó kwása!!) a Elena mu řekla že ho má ráda( nééé že ho miluje) a dala mu pusu.
Klaus dal Katherine lék, čili jeho krev aby ji zanesla damonovi a Stefan chudák si myslel, že mu ho nedonese, ale donesla, to měla kliku!!! Klaus zabil Elijaha a tím mu dopřál setkání s rodinou.
Šerifka šla po Damonovi a sebrala Elenu, to mě naštvala. A když nachytala Jeremyho s Damonem v Grillu vystřelila po Damonovi který stál před Jeremym a Damon se uhnul a Jeremy zemřel. Ale Bonnie ho zachránila, ale čarodějky jí řekly, že to bude mít následky a finále epizody bylo to , že jeremy uviděl Vicky a Annu.
No děs vám řeknu, takhle jsem si myslela, že to neskončí a žádný trailer na příště :'( ... No doufám , že se to bude jevit líp a že Jeremy bude OK a Damon bude s Elenou a tak no uvidíme...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bells4ewer your Aff Bells4ewer your Aff | Web | 13. května 2011 v 19:03 | Reagovat

že by to bylo dobrý, když Stefík bude pryč, tak snad Elena zůstane nakonec s Damonkem :)) už se nemůžu dočkat září (i když začíná škola :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama