Květen 2011

Cry for the moon

30. května 2011 v 18:22 | Ellis |  videa z TVD

Nina a letní sporty

30. května 2011 v 8:00 | Ellis |  Nina - Videos


A ještě jedno

29. května 2011 v 16:42 | Ellis |  videa z TVD

A další

29. května 2011 v 16:40 | Ellis |  videa z TVD

Videjko

29. května 2011 v 16:39 | Ellis |  videa z TVD

Jelikož mě zradil můj zaručenej zdroj informací tak aspoň videjko.

Keep on Smiling

29. května 2011 v 16:36 | Ellis

Keep smiling :D

New soutěž :)

29. května 2011 v 8:00 | Ellis
Takže jsem se rozhodla ,že uspořádám new soutěž a to o nejlepší mrtvou postavu z TVD. Zkráceně SONM .A když říkám mrtvou myslím úplně :D jako je Rose ,Lexi ,Isobel ,Jules ,Jessica ,John atd. Soutěž začne s minimálně 5 soutěžícími.
1. Jméno
2. Postava
3. Blog (není podmínkou):DSexy:D

27. května 2011 v 18:53 | Ellis |  videa z TVD:DKeep Smiling :D

27. května 2011 v 18:49 | Ellis


Jeremy a ......

26. května 2011 v 19:33 | Ellis |  videa z TVD
Bonnie
Anna
Vicky


Fun photos

26. května 2011 v 19:26 | Ellis
Jdeme, Alíku
Myslím ,že docela pěkný fota takže Keep Smiling :D

Rekapitulace a co bude

26. května 2011 v 15:21 | Ellis |  TVD-news
Co se zatím událo:
The Vampire Diaries je příběh dvou bratrů upírů, posedlých stejnou nádhernou dívkou, a kteří bojují o kontrolu osudu celého města. V první sérii se Stefan a Damon Salvatore se vrátili do jejich rodného města Mystic Falls ve Virginii, i když z velmi rozdílných důvodů. Stefan byl odhodlaný poznat Elena Gilbertovou, která se velice podobá Katherine Pierce, krásné, ale nemilosrdné upírce, kterou bratři znali a milovali v roce 1864. Damonův záměr byl na druhou stranu úplně odlišný, neboť jeho jediným cílem bylo zachránění Katherine z hrobky, kde, jak věřil, ji všechny ty roky drželo v pasti čarodějnické kouzlo. Během akčního finále, Elena strýc uvedl plán do pohybu, a přivolal tak návrat pomstychtivé Katherine.
V druhé sezóně, Katherinin vzhled a její přesné manipulace házeli klacky pod nohy vztahu Stefana a Eleny, tak i celému jejich milostného trojúhelníku s Damonem a i další obyvatelé Mystic Falls byli nuceni vybrat si stranu, když se ocitají tváří tvář novému nebezpečí. Později se Stefan a Damon setkali s zatím jejich největší výzvou - příjezdem Eliajha a Klause, dvou "původních" upírů. Z nichž Klaus má v plánu zlomit kletbu "Slunce a Měsíce", a jediný způsob je obětovat Elenu. Bez ohledu na to, jaké kroky bratři podnikli, aby Elena ochránili, Klause je od jeho mise nemožné odradit, a ukazuje se být nejmocnějším upír za celou dobu mýtické existence.

Co ještě uvidíme?
Třetí série otevírá dveře novým informacím o Klause a původní rodině a stejně tak i jeho motivy a důvody, proč chce Stefan na své straně budou konečně odhaleny. Jak Stefan klesá stále hlouběji a přibližuje se k temné straně, Damon a Elena bojují s vinou z jejich rostoucí pouta, i když pracují společně, aby přivedli Stefan zpět od okraje. Duchové z minulosti se snaží dostat k Jeremymu a předat mu mocné poselství, bez ohledu na to, jaký dopad to bude mít na jeho vztah s Bonnie. A zatímco Caroline a Tyler se stále více sbližují, vypukne mezi jejich rodinami nelítostná válka.


Vtipy

25. května 2011 v 18:37 | Ellis
Čím vám dneska pozvednu náladu ?? Zkusím vtipy

První třída byla na exkurzi na policejní stanici. Policajti jim všechno ukázali. Pepíček uviděl na stěně obrázky. "Co to je?" "No to jsou fotografie zločinců, které všude hledáme." "Hm, a proč jste si je tady nenechali, když jste je fotografovali?"

Ptá se maminka Pepíčka: \" Pepíčku, chceš k Vánocům bratříčka nebo sestřičku?\" A Pepíček na to: \" No, když ti to k*ndu nerozerve, tak sáňky!\"

Jde pepíček po silnici a potká ropuchu. Ta ropuchu mu říká: "Když mi dáš pusu, něco dostaneš." Tak jí dal pusu a ptá se, co dostane. A ropucha odpoví: "EKSEM, EKSEM!"

Maminka říká Pepíčkovi, aby všude říkal ano. Pepíček přijde do obchodu a paní prodavačka se ho ptá: "Chceš autíčko,chceš bonbon..." a podobné ˇvěci. Pepíček odpoví na všechno ano. Výjde ven, potká boxéra a boxér se ho ptá: "Chceš do držky?" Pepíček odpoví ano a boxér mu vrazí. Druhý den maminka říká Pepíčkovi, aby všude říkal ne. Opět potká boxéra a ten se ho ptá: "Ještě ti to nestačilo?" Pepíček odpoví podle příkazu ne a boxér ho zabije.

Ve škole mají malovat, a tak se paní učitelka ptá: "No tak nám řekni, Pepíčku, tvůj tatínek je malíř pokojů, jak bys to tady vymaloval?" Pepíček: "No tak tadyhle bych nasral hnědou, sem bych prdnul zelenou a támhle bych m*dnul modrou." "No tak to snad není možné, jak to mluvíš, zavolej mi tatínka do školy," rozčílí se učitelka. Další den povídá otci: "Podívejte se já jsem se vašeho syna ptala, jak by to vymaloval a on mi řekl tohleto!" Tatínek: "Tohleto že vám vážně řekl?" Tatínek se otočí k Pepíčkovi a povídá mu: "Ty č*ráku, vždyť by to tady bylo moc tmavý."

Ptá se Pepíček ve škole:"Paní učitelko, máte prsa?" Učitelka na to:"Mám Pepíčku, mám!" - "Tak proč je nenosíte???"

Pepíček běží za maminkou a křičí Mami mami táta se oběsil na půdě!!!! Maminka celá vyděšená běží na půdu a v tom pepíček zakřičí Apríl!! Oběsil se ve sklepě!

Jde Pepíček s babičkou z nákupu a Pepíček vidí na zemi tisícovku a chce ji zvednout, ale babička ho osočí a řekne mu: "Co je na zemi se nezvedá" a jdou dál. Když jsou u dveří babička upadne a říká Pepíčkovi, aby ji zvednul, ale Pepíček odpoví: "Co je na zemi se nezvedá!"