6 důvodů, proč je Elena z Vampire Diaries lepší než Bella z Twilight !

30. března 2011 v 18:03 | Ellis |  Nina Dobrev-Elena Gilbert-Katarina Petrova
Předem upozorňuju že to není z mojí hlavy ,ale přeložený z jedný americký stránky.


1. Bella je v podstatě bezmocná: Jako člověk, Bella spadá do "Lois Lane", kategorie - Pokud se jí stalo něco s nadpřirozem , ona by se složila.Nepočítám přeměnu na tu se připravila .Elena, nemá strach jestli si ušpiní ruce. A mít na rukou krev jednoho z původních upírů je špinavé.
2. Bella je hračka: Bella nechává Edwarda aby si dělal co chce, ale Elena stojí pevnou půdu pod nohama a dává najevo svůj názor. Že je to důvod, proč se Stefan a Elena víc hádají než Bella a Edward, ale je lepší dostat své pocity ven.3.Bella je sobecká:Každý ví, že dívky, které mají upíří kluky se musí rozhodnout život nebo smrt. Bella a Elena mají velmi rozdílnou motivací. Zatímco Bella sobecky chce umřít a stát se tak upírem a žít s Edwardem navždy, Elena chce obětovat svůj život pouze k zajištění bezpečnosti svých blízkých.

4.Bella dává přednost Edwardovi před rodinou ví že když se stane upírem bude se muset pořád stěhovat a možná už nikdy neuvidí své rodiče ale to jí je jedno. Elena se snaží udržet všechny zlé upíry dál od svojí rodinou a hlavně Kathrine.

5. Bella nemá žádné skutečné přátele : Jen pár spolužáků ze školy a Jackoba ale ty se jako opravdový přátele moc nepokládají měla by s nimi být častěji a ne pořád být s Edwardem toho si užije až až když jí promění. Elena by je jí mohla půjčovat někdy má víc přátel než zvládne.

6. Bella nemůže přežít bez Edwarda: Když Edward v New Moon odjede , Belle se celý svět hroutí. Nemá nic kromě Edwarda, má problém si najít vlastní identitu. A Elena je opět opak Belly. Během jejího rozchodu se Stefanem. Se řídila její filozofii: "Nehodlám být jedna z těch,ubohých holek, jejichž svět se zastaví nebo zhroutí jenom protože je opustil kluk.

Tak co mají pravdu nebo ne ???

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kristen-Bella nebo Nina-Elena ???

Kristen - Bella
Nina - Elena

Komentáře

1 Ada Ada | Web | 30. března 2011 v 18:38 | Reagovat

souhlasím, Elena je opravdu silná ;)

2 simoon simoon | Web | 5. června 2012 v 17:32 | Reagovat

No já s tím teda rozhodně nesouhlasím, to že je Bella jen s Edwardem a když odejde nemůže to snést přece dokazuje, jak moc se milují ne? Očividně víc než Elena a Stefan. A to že Bella nechává Edwarda dělat si co chce je úplná blbost. To spíš on se jí podřizuje, když jde o Jacoba atd. A přátelé, kolik Bella má je snad málo? Jsou opravdoví a to je mnohdy víc než nespočet pokrytců. A jestli to někdo nepochopil, Bella není dvakrát společenský člověk tak co? A to že se nehádají je snad špatně? Když nemají důvod, proč by se hádali, to znovu dokazuje, že Bella a Edward k sobě cítí mnohem větší lásku. Není to moc dobrý článek, ta odůvodnění všeho, co se v něm píše jsou nesmyslná. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama