3.Kapitola-přátelé a Damon

11. března 2011 v 15:20 | Tewulinka |  Opravdová láska(povídka)
Pár slov z minulé kapitoly:
Ozvala se znovu Elena ospalým tónem a Damon už se neozval,ale najednou se za Elenou ozvalo.,,Jsi v pořádku?"
Pokračování pod perexem :


Zeptal se Damon a Elena vyletěla z leže do sedu a začalo jí bušit velkou rychlostí srdce.,,Vyděsil jsi mě Damone." ,,Promiň, ale uklidni se, to srdce ti buší až moc rychle."Usmál se lstivě Damon a položil dlaň na Elenino srdce. Damone co to děláš."Zeptala se udiveně Elena a místo odpovědi se Elena dočkala polibku.Srdce jí dosud bušilo jako splašené,ale teď jí bylo jak o závod,ale čím víc ji Damon líbal,tím víc se srdce uklidňovalo.Damon pak povalil Elenu na postel a líbal ji i níž.Nejdřív po krku,pak postupoval níž a níž,až jí sundal tričko a líbal jí dál,Elena mu sundala tričko a rukama mu přejížděla po vypracovaném hrudníku a zádech.Stále se líbali a pak udělali něco co se jim oboum líbilo a pak usnuli v náručí.Asi v 7 hodin se jako první vzbudila Elena a úplně se lekla co se stalo když uviděla Damona.Pak se pomalu vyvlékla z jeho objetí a šla si dolů dát něco k jídlu.Když přišla dolů čekali tam Jeremy a Bonnie. Elena jen pomalými krůčky po schodech a v Damonově černé košili lezla dolů aby nevzbudila pozornost. ,,Eleno?!"Vykřikl Jeremy a objal ji,jakmile ji Jeremy přestal nadšením dusit tak jí začala dusit nanovo Bonnie. Všechno nahoře slyšel Damon a šel jen v kalhotech dolů za Elenou. Když přišel do kuchyně, rozzářil se samým nadšením z Eleny v jeho černé košili od Armaniho a nasadil šibalský úsměv.Pak šel obejmout Elenu a políbil ji do vlasů,pak ji obejmul a hlavu měl stále nad její hlavou.Jeremy a Bonnie jen civěli na Damona a na nervózní Elenu.,,Vy jste spolu?"Vyhrkla Bonnie.,,No…já…",,Jojsme spolu a jestli myslíš i tamto tak to taky."Usmál se Damon a Elena jen nervózně přikyvovala. Jeremy pak zvedl telefon který zvonil a začal mluvit,Damon všechno slyšel a zpozorněl. Elena to viděla a Damona zatáhla do pokoje a tam ho hned chtěla vyslechnout,ale Damon jí jen políbil a řekl,že musí jít.,,Potřebuju košili Eleno."Usmál se Damon a svoji rychlostí zmizel i s košilí a Elena zůstala v pokoji jen ve spodním prádle a rychle odeběhla nahoru. Tam si vzala pyžamo (kraťasy a tílko) a odešla znovu dolů,kde najednou uslyšela jak si Jeremy a Bonnie o něčem povídají. ,,Jeremy co se stalo??"Ptala se Bonnie.,,Volal Stefan.",,Cože? Co chtěl ten hajzlík co ji podvedl a teď volá?",,Říkal,že se rozešel s Katherine,protože miluje Elenu,ale Katherine to vzala tak,že chce teď Elenu zabít,takže jí musíme chránit a Stefan je na cestě sem."Řekl pochmurně Jeremy a Bonnie ho objala. ,,Nemůžeme ho sem pustit,jelikož Eleně tak ublížil Jeremy,pomoz mi s kouzlem.",,Počkej Bonnie." Odpověděla Elena.,,Já to přežiju,ale neříkej nic o mě a Damonovi."Dořekla Elena a šla nahoru se převléct. Když odešla nahoru dole ve dveřích se objevil Stefan a přemístil se svojí rychlostí do kuchyně, kde vyslýchal Jeremyho a Bonnie.
Nahoře se Elena převlékla do těsných jeansů a vzala si přiléhavé fialové tílko a fialové tenisky. Pak šla potichu dolů a potichu si vzala klíčky od auta.Vyšla ven a zavřela potichu dveře,pak šla k autu a rychle nastartovala a odjela k domu Salvatórových. Když tam přijela,rychle šla dovnitř a do Damonova pokoje. Když se tam potichu potácela uslyšela hlasy,známé hlasy.Byl to Damonův a Katherinin hlas a Elena si to vše chtěla vyslechnout.,,Katherin co ty tady vůbec děláš a navíc se Stefanem.",,Co Damone žárlíš."Usmála se Katherine a přejela prstem přes Damonův hrudník.Elena jen napjatě držela uši u dveří.,,Ne!Já mám totiž někoho které nesaháš ani po kotníky Katherine a jdi pryč!"Katherine se naštvala a kráčela ke dveřím a Elena jen potichu a rychle utíkala dolů a schovala se ve sklepě.Katherine jen svojí rychlostí vyletěla ze dveří a odkráčela si to někam jinam.Elena se pak pomalu blížila nahoru a když otvírala dveře od sklepa,tak se tam objevil Damon.,,Ahoj!"Usmál se na Elenu a Elena se zprvu lekla,ale pak Damona objala.,,Jsi v pořádku?"Ptala se a přitom se Damona držela jak klíště.,,Jo jsem a co ty tady vůbec děláš?" Usmál se a přitom byl trochu zamračený.,,Proč jsi mi neřekl o Katherine!"Změnila rychle rozhovor Elena a odtrhla se od Damona.,,No…já…"Rozkoktal se Damon.,,Nechtěl jsem abys byla nervózní."Přiznal a Elena vzala svůj mobil a vytočila Bonnie.,,Bonnie jsi doma?"Ozvala se Elena.,,Jsem u tebe s Jeremym a Stefanem,ale kde jsi ty?",,Jsem u Damona,byla tu Katherine."Odpověděla Elena.,,Eleno,asi máš problém, celý rozhovor si vyslechl Stefan a teď je pryč!"Vyjekla Bonnie a Elena se úplně zarazila.,,Fajn tak zatím,musím zdrhat."Zavěsila Elena a otočila se na Damona,který ji snad celou dobu svlíkal očima. ,,Damone!"Rozčílila se Elena a Damon hned začal vnímat.,,Slyšel jsi to?",,Cože? A co?",,Stefan je na c…"
Pokračování příště,tak co říkáte,pls upřímný názor
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lilly Lilly | Web | 14. března 2011 v 11:01 | Reagovat

pškné :D

2 serialbuffy serialbuffy | Web | 7. července 2011 v 21:11 | Reagovat

úžasný,ale teď tak napínavý :D

3 Náhodný kritik Náhodný kritik | 15. července 2011 v 22:04 | Reagovat

Namátkou jsem si vybrala kapitolu a ani jsem ji nedočetl/a do konce a přestal/a jsem.
1.Zeptala se udiveně Elena a místo odpovědi se Elena dočkala polibku. - V jedné větě nemusíš psát dvakrát stejné jméno, čtenář ví o koho jde.
2. Přímá řeč se odděluje dalším odstavcem
3. Když píšeš nějakou sexuální či napínavou chvíli, rozepiš se. Čtenář se zabaví a ty získáš smysluplně popsané řádky.
Chceš upřímný názor a já doufám, že jsem Tě neurazil/a. Ani Řím se za jeden den nepostavil :)

4 Elena Elena | 2. ledna 2012 v 14:32 | Reagovat

Supr :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama