My fan fiction

16. února 2011 v 21:55 | Ellis |  Jednorázovky
Tewulinko, nechápu že jsi mě k tomu donutila :D.
Takže tahle povídka je o tom jako že se Damon s Rose znal už dávno. A pozor Damon je tady v tý povídce hodný.No je to jenom takovej úlet takže to není moc promyšlený prosím omluvte moje pravopisný chyby a snad se bude líbit.:)


Psal se rok 1877 a dva mladí upíři se právě přestěhovaly do St.Austell 30 kilometrů jižně od Londýna.Do velkého krásného domu se spousty pokoji.Damon si samozdřejmě vybral ten největší.Oba se sice ještě trápily kvůly Katarine ,ale navzájem si to nechtěly přiznat.Naučily se jezdit na koni.Z nudy si jentak dávaly k obědu nějaký holky co minulého večera sbalily v baru.Jednou , když byl Stefan na projížce potkal pěknou dívku-upírku.Chvíly se zakecaly a za necelou hodinu z nich byly nerozluční kamarádi.

Tak uplynuly dva týdny věděly o sobě všechno a tak ji Stefan pozval k sobě domů. Byl tam i Damon,když ji uviděl okamžitě se do ní zamiloval.A začal se chovat jako puberťák .: ,,Ahoj bráško kdopak je ta kost co přišla s tebou?,,Rose přišel ale otravnej protože jela po Stefanovi .Tak si Damona moc nevšímala a to ho štvalo.Jak to že si ho nevšímá vždyť je okouzlující nebo ne ? Byl tak smutný,že musel něco zakousnout a tak zašel k táboráku.U něj bylo asi 7 lidí pořádně se napapal .S jednou si pěkně popovídal jmenovala se Chanel a její tatínek byl docela bohatý.Damona chápala a řekla mu ,že ho zřejmě Rose nemiluje. Zdála se mu chytrá a tak si ji na chvíly nechal a odvedl si ji domů.Je ti jasný ,že tě časem zabijujako tvý ubohý kámoše.Chanel: Jo úplně.stejně mě už život nebaví.Damon : Vážně se mi moc  líbíš.Chanel:No díky.Chanel tam přespala no ,,přespala,,(celou noc prokecaly).

Druhý den přišla Rose za Stefanem a potkala Chanel jenom v ručníku.Rose: čí ty jsi? Chanel : Rockefelerová.Rose: Ale já myslím Damonova nebo Stefanova hračka .Chanel : Jo tak Damonova a ty ?Rose: já nejsem ničí hračka jsem Stefanova kamarádka .Chanel : Jenom kamarádka?Rose:Jo proč? Chanel:Ale chtěla bys něco víc co ?Rose : Jak si na to přišla ? Chanel:Včera jsem vás viděla jak jste si povídalya jak si na něj koukala .Rose : Do háje je to poznat.A já se tolik snažila. Chanel : Neboj tohle většinou kluci nergistrujou,ale vím o někom komu se líbíš.Rose: KOMU ?.Chanel Damonovy .Rose :Prosim tě ten by si semnou pohrál a pak by mě odkop. Chanel: Myslím ,že tentokrát to myslí vážně. Rose: No celkem ujde Vlastně je dost hezkej Chanel: A taky milej ještě mě nezakous Rose: :D A kde vůbec jsou. Chanel : Na projížce na koních,ale budou tady co nevidět.Rose: ty myslíš ,že se mu vážně líbím?Chanel: Jsem si tím 100% jistá celou noc mi o tobě básnil.Jak si dokonalá ,jak se krásně směješ,jak ti vlasy krásně lítaj kolem obličeje když chdíša spoustu dalších věcí.Až jsem měla chuť mu bodnout kolík do srdce jestli o tobě nepřestane mluvit.Rose Vážně ?? To je tak roztomilý a se Stefanemby to zřejmě nemělo budoucnost.Ani ¨si mě nevšimne.Chanel: Jo no pořád jenom blábolí o Katharine.

Najednou uslyšely koně a za chvíly už vtrhly do domu oba bratři Salvatorovy.Damon: Ó takže vy už se znáte. Stefan: Ale já ji ještě neznám.Chanel : Jo promiň Ahoj já jsem Chanel Rokefelerová.Stefan : Ta Chanel Rokefelerová. Chanel : jo to jsem já. Stefan: Páni Damone víš koho si to unesl.Damon: Ne. Stefan : Dědičku největší hotelové sítě na světě. Damon: Super a co já s tím? Stefan: No její tatínek bude pěkně naštvanej až to zjistí. Damon a Chanel současně: To je mi jedno !!! Stefan : Fajn,fajn ,Rose jdeme do tý kavárny ?? Rose: Moment můžeme být s Damonem chvíly o samotě ? A Stefane ne že budeš poslouchat!! Chanel :No konečně ! Pojď Stefane ať nezacláníme !

Stefan ,ale neposlechl a poslouchal. Rose : Damone nechceš mi něco říct? Damon : A co jako ? Rose : Jestli ke mě něco cítíš ? Damon: K čemu by to bylo stejně se ti líbí Stefan. Rose :Ale ty taky nejsi k zahození .Damon. Vážně ? Rose : No, prakticky řečeno jsi hezčí než Stefan.Já jsem si myslela ,že je to s tebou jenom ztráta času,ale Chanel mi o tobě pár věcí řekla a začínáš se mi líbit. Damon : Já tu holku snad nakonec nezabiju. Rose :Tak co bude.Damon ji místo odpovědi políbil a ona pak jeho a takhle by se tam líbali až do západu slunce , kdyby Stefan nezačal : tak kdo teda jde do tý kavárny mám chuť na kafe.Damon : Jo už jdeme.Chanel sama pro sebe : Tak se mi nakonec přece jenom něco povedlo.Damon: Víš co Chanel ?Já tě nechám žít ,a jestli chceš tak tě proměním.Chanel: to od tebe nemůžu chtít nemůžeš mě prostě zabít ?? Damon,Rose i Stefan zároveň :NE !!! Chanel: Proč ? Damon :Svět tě potřebuje tak já ti aspoň vymažu paměť. Chanel : Ne prosím to ne.Ráda bych si tohle pamatoval. Damon : tak fajn.

A takhle tam žily ještě 4 roky.4 Rok se musely přestěhovat. Chanel: Vážně mi budete moc chybět škoda ,že už musíte.Damon: Ještě furt můžeš s náma i s Angelem. Chanel: Ne to je v pohodě my zůstanem spolu tady ,ale budete mi psát.Stefan: Neboj.Rose: Určitě.Chanel : Tak jeďte. Rose : Moment ještě foto !! Každý dostal jedno a to si schovaly.

A teď je Chanel s Angelem už dávno po smrti ,Rose taky a Damon se Stefanem žijí v Mystic Fall. A potomci Chanel a Angela teď někde běhají po světě. A vzpomínají na neuvěřitelný příběh , který zažila jejich pra pra babička.

                                                                 THE END

Tak a teď otázka první kdo správně odpoví dostane diplomek. Takže : Jak jsem přišla na město jménem St.Austell.
Jinak doufám že se povídka líbí tuhle jsem napsala po dlouhý pauze tak doufám ,že jsem nevyšla ze cviku :) 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám povídka ??

Ano 60% (3)
Ne 40% (2)

Komentáře

1 Lilly Lilly | Web | 17. února 2011 v 8:31 | Reagovat

Ellis klobouk dolu.Nadhera :D

2 Lilly Lilly | Web | 17. února 2011 v 8:34 | Reagovat

Rose tam žila se svým kamarádem Trevorem :D

3 Lilly Lilly | Web | 17. února 2011 v 12:29 | Reagovat

když už to máš o Rose a Damonovi tak ty dva :D

4 Ada Ada | Web | 17. února 2011 v 16:57 | Reagovat

Ahoj, tady je Ada z www.adatyna.blog.cz jsem záskok za Bonnie, ale zítra se vrací z lyžáku, takže se blog i obíhání zase vrátí do normálu =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama