Tyler o své přeměně

21. prosince 2010 v 13:44 | Tewulinka |  Michael Trevino-Tyler Lockwood

tyler
Mandi Bierly z EW.com pro nás udělala rozhovor s hercem Michaelem Trevinem, který nám hraje postavu Tylera. Máme tady po vás přeloženou část z jejich rozhovoru.
PS: Byla zmínka i o scéně, kde by měl být Damon ve vaně se sklenicí vína.
Co bylo pro tebe nejtěžší v epizodě 2x11 By the Light of the Moon?
Myslím, že to byla ta poslední scéna pro mě. Když se vrátila Caroline a já jsem byl zpět v lidské podobě. Byla to poslední scéna, kterou jsme pořídili hned po té transformaci. Bylo to náročné abych to strávil. Byl jsem vyčerpaný. Bylo opravdu těžké dostat se tam citově a zahrát to tak, jak bylo na tuto scénu potřeba.
Jak ses cítil, když jsi byl témeř nahý?
(smích) Tak nějak jsem věděl, že mě o to požádají. Věděl jsem, že n sobě nebudu mít téměř nic.
Kdy jsi poprvé uviděl tuto epizodu i s efekty?
Až když se to vysílalo živě. Byl jsem velmi překvapen, a to ne pouze speciálními efekty, ale i zvukem. Ten zvuk praskajících kostí, který tam přidali v post-produkci, byl jsem fakt ohromený. A když měl Tyler ohnuté ruce stále víc dozadu, mě až vyděsilo.
Viděli jsme v náhledu další epizody, že se Tyler pokusil políbit Caroline. Je tomu opravdu tak, že chce být s ní nebo je to jen kvůli tomu co se odehrálo?
Myslím, že je to proto, že jsou si blízcí. A prostřednictvím toho, co se odehrálo si mohou oba vzájemně porozumnět, protože oba sdílejí tento nadpřirozený element.  Myslím, že chce být s ní a starat se o ni. Zůstala tam sním tak dlouho, jak jen mohla a on to ví. Rád bych si myslel, že Tyler chce mít vztah.
Dozvěděla jsem se, že Ian Somerhalder prý natáčel scénu ve vaně v tomto týdnu. Můžeš nám to dá do nějaké souvislosti? Řekni nám víc o scéně v perličkové koupeli se sklenicí vína.
Dobře, já nemyslím, že by natáčeli něco co by souviselo jen s Damonem ve vaně se sklenicí vína. Myslím, že by tam mohla být nějaká žena s ním. To je vše co mohu říci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 7. července 2011 v 21:16 | Reagovat

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama